26 Kwi Bowlingowe zmagania Samorządu Uczniowskiego

W poniedziałek (24 kwietnia) odbył się I Turniej o tytuł Mistrzyni i Mistrza Bowlingu SU. Uczniowie działający w Samorządzie Uczniowskim spotkali się by nie tylko rywalizować, ale przede wszystkim miło spędzić czas. Zgodnie z zasadą „W zdrowym ciele, zdrowy duch” postanowiliśmy zadbać o formę fizyczną, a przy okazji świetnie się bawić. Rywalizacja była zacięta do ostatniego rzutu, tak naprawdę niewiele punktów zdecydowało o zwycięstwie w turniejowych kategoriach. Ostatecznie tytuły mistrzowskie wywalczyli: Weronika Poczekaj i Szymon Szkuldlarczyk z kl. II la.
Mamy nadzieję, że zapoczątkowany przez nas turniej, na stałe wpisze się w kalendarz imprez Samorządu Uczniowskiego.
Serdecznie gratulujemy uczestnikom zawodów i dziękujemy za wspólną zabawę.

Opiekunki SU

Finałowa gala Turnieju Talentów Akademia Księgowego
Marzenia młodzieży o Wielkopolsce 2020+