28 Lis DRZWI OTWARTE – KULTURA BEZPIECZEŃSTWA

Dnia 27.11.2019 r. uczniowie kl. 3g uczestniczyli w Drzwiach Otwartych – Kultura bezpieczeństwa. Organizatorem imprezy była Państwowa Inspekcja Pracy Oddział w Lesznie wspólnie z Zespołem Szkół Technicznych – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lesznie. Program edukacyjny „Kultura bezpieczeństwa” ma na celu podniesienie wśród młodzieży szkolnej poziomu wiedzy z zakresu prawnej ochrony pracy, bezpiecznych i higienicznych warunków pracy oraz kształtowanie świadomości zagrożeń zawodowych występujących w środowisku pracy.
Młodzież uczestniczyła w wykładzie pt. „Pierwsza praca – prawa i obowiązki”, w zajęciach z zakresu pierwszej pomocy oraz w prezentacjach dotyczących bhp przy wykonywaniu różnych prac.

Opiekun
Alicja Kurt

Foto. A. Kurt

Konkurs fotograficzny - SPOŁECZEŃSTWO W OBIEKTYWIE
WSKOCZ DO ŻABKI na praktykę