27 Wrz Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce

Dnia 26.09.2018 r. na „Stadionie MOSIR” w Lesznie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce. Mimo trudnych warunków pogodowych młodzież godnie reprezentowała ZSE w Lesznie. Naszą szkołę reprezentowali:
DZIEWCZĘTA:
1. Musielak Wiktoria kl.2ja 100m
2. Szyrmer Maria kl. 1a 100m
3. Andrzejewska Kinga kl. 1b 100m
4. Urbaniak Michalina kl. 4gl 200m
5. Wilecka Paulina kl. 2ja 200m
6. Koroś Urszula kl. 1b 200m
7. Fabich Weronika kl 4a 400m
8. Marciszak Natalia kl. 3a 800m
9. Maciejewska Patrycja kl. 4c pchnięcie kulą
10. Maciejewska Ewelina kl. 1b skok w dal
11. Frąckowiak Gabriela kl. 1h skok w dal
Sztafeta 4 x 100:
1. Szyrmer Maria kl. 1a
2. Wilecka Paulina kl. 2ja
3. Maciejewska Ewelina kl. 1b
4. Musielak Wiktoria kl. 2ja

CHŁOPCY:
1. Królikowski Szymon kl. 4c 100m
2. Losy Szymon kl. 4c 100m
3. Świerszko Michał kl. 1lb 100m
4. Głowacz Piotr kl. 3 la 200m
5. Walkowiak Mateusz kl. 1lb 200m
6. Mikołaj Tadeusz kl. 2ja 400m
7. Adamczak Marek kl. 1lb 400m
8. Wasielewski Sebastian kl. 4la 800m
9. Juśkowiak Mikołaj kl. 1la 800m
10. Szkudlarczyk Szymon kl. 4la 1500m
11. Boniec Dominik kl. 1lb skok w dal
12. Gryczka Michał kl. 3la pchnięcie kulą
13. Peterek Kornel kl. 4la pchnięcie kulą
14. Kustosz Adam kl. 2ja pchnięcie kulą
Sztafeta 4 x 100:
1. Królikowski Szymon kl. 4c
2. Losy Szymon kl. 4c
3. Świerszko Michał kl. 1lb
4. Głowacz Piotr kl. 3 la

Nasi uczniowie w trakcie rywalizacji sportowej zajęli następujące miejsca:
DZIEWCZĘTA:
1 miejsce – bieg na 100m – Wiktoria Musielak kl. 2 ja
3 miejsce – bieg na 100m – Kinga Andrzejewska kl. 1b
1 miejsce – bieg na 200m – Paulina Wilecka kl. 2 ja
3 miejsce – bieg na 200m – Urszula Koroś kl. 1b
1 miejsce – skok dal – Ewelina Maciejewska kl. 1b
2 miejsce – skok dal – Gabriela Frąckowiak kl. 1h
CHŁOPCY:
1 miejsce – bieg na 100m – Szymon Królikowski kl. 4c
2 miejsce – bieg na 200m – Mateusz Walkowiak kl. 1lb
3 miejsce – bieg na 800m – Mikołaj Juśkowiak kl. 1la
1 miejsce – sztafeta 4x 100m:
– Królikowski Szymon kl. 4c
– Losy Szymon kl. 4c
– Świerszko Michał kl. 1lb
– Głowacz Piotr kl. 3 la
1 miejsce- skok w dal- Szymon Losy kl.4c
3 miejsce- pchnięcie kulą- Michał Gryczka kl. 3la
W rywalizacji drużynowej chłopców, nasza reprezentacja zajęła 1 miejsce.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy młodzieży za udział w zawodach, godne reprezentowanie naszej szkoły i poświęcony czas.

Opiekunowie:
Anna Górecka
Przemysław Grypczyński

 

Jak przygoda to tylko Gołuchowie 🙂
Aktywny ekonomik