11 Gru II Mistrzostwa Siłaczy ZSE

9 grudnia w auli odbyły się „II Mistrzostwa Szkoły w siłowaniu na rękę”.  W sumie w dwóch kategoriach (kobiety/mężczyźni) rywalizowało ze sobą 44 uczniów. Zawody poprowadzili Sebastian Wasielewski – przewodniczący Samorządu Uczniowskiego oraz jego zastępca – Marcel Borowiecki. Nad sprawnym przebiegiem mistrzostw czuwały Wiktoria Walenciak, Daria Krzywicka i Weronika Żurczak. W wypełnionej po brzegi auli, przy dopingu publiczności i w niepowtarzalnej atmosferze rywalizacji fair play, każdy zawodnik dał z siebie wszystko.
Oto jak przedstawia się klasyfikacja mistrzostw:
Wśród klas I zwycięstwo odnieśli Milena Cieślik i Denis Kempa, na poziomie klas II wygrali Patrycja Maciejewska i Wojciech Owsianny, klas III – Lidia Stasik i Przemysław Klupś, a klas IV – Katarzyna Pazoła i Karol Knop.
Zwycięzcy poszczególnych kategorii mogli zmierzyć się w rywalizacji o tytuł „Mistrza Mistrzów ZSE”. Najlepszymi szkolnymi siłaczami okazali się Patrycja Maciejewska i Wojciech Owsianny.
Uczestnicy mistrzostw otrzymali medale i dyplomy.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom!

Opiekunki SU

Szlachetna paczka dotarła!!!
Leszczyński Wolontariusz Roku 2016