10 Gru Klasa w obiektywie – wyniki konkursu

Dziękujemy wszystkim klasom, które przystąpiły do konkursu „Klasa w obiektywie”. Wasza pomysłowość zadziwiła obiektywy aparatów fotograficznych. Komisja konkursowa w składzie: Hanna Kucharska, Kamila Sobkowiak, Loretta Wnukiewicz „Złotą szóstkę” przyznała klasom: 3ja, 4ja, 1t, 1bp, 3t, 4a i jednocześnie nominowała te zespoły klasowe do nagrody głównej. W „Złotej szóstce” I miejsce przyznano klasie 3 ja i wychowawczyni Pani Barbarze Perek. Wyróżnienia otrzymały klasy: 1g, 1h, 1ja, 1r, 1tp, 2b, 2c, 2lb, 2t, 3la4h. Fotografie wszystkich nagrodzonych klas będą wydrukowane w większym formacie i zostaną wyeksponowane na korytarzu szkolnym. Profesjonalne zdjęcia klasowe 2019 wykonali: Roksana Smacka z kl. 3c, Klaudia Płócieniczak z kl. 2h, Marek Rzepecki z kl. 1g i Paulina Mruk z kl 4cg. Serdecznie im dziękujemy 🙂 

Organizator Loretta Wnukiewicz

 

 

 

3 miejsce szczypiornistów w etapie rejonowym WIMS
1 miejsce tenisistek w etapie rejonowym