18 Mar Kto silniejszy, ten lepszy?

Kto silniejszy, ten lepszy?18 marca aula naszej szkoły wypełniona była po brzegi! Uczniowie przyszli kibicować swoim faworytom w niecodziennych zmaganiach sportowych. Samorząd Uczniowski, dzięki ogromnemu zaangażowaniu Sebastiana Wasielewskiego, zorganizował Mistrzostwa Szkoły w „Siłowaniu na rękę”. Rywalizacja odbywała się z podziałem na kategorie: męską i żeńską, a także, na poziomie poszczególnych klas. Do zawodów zgłosiło się ponad 50 uczniów naszej szkoły.
Ostatecznie, po stoczeniu wielu pojedynków, wymagających nie tylko siły, ale także sprytu i taktyki, klasyfikacja Mistrzów Ekonomika w „Siłowaniu na rękę” przedstawia się następująco:
Klasy pierwsze: Patrycja Maciejewska i Wojciech Owsianny,
Klasy drugie: Anna Lorke i Bartosz Szymczak,
Klasy trzecie: Sandra Katarzyńska i Karol Knop,
Klasy czwarte: Natalia Kędziora i Bartosz Grzeszkowiak
Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy, immunitety zwalniające z odpytywania w dowolnie wybranym terminie, a zwycięzcy poszczególnych kategorii zostali nagrodzeni wyjątkowymi medalami, specjalnie zaprojektowanymi na te mistrzostwa.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów!
Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Sebastiana Wasielewskiego za prowadzenie i przygotowanie mistrzostw oraz Wiktorii Walenciak za nieocenioną pomoc w organizacji przebiegu zmagań.

Samorząd Uczniowski
z Opiekunkami:
Magdaleną Hoska i Agnieszką Hajndrych

Ekonomik najlepszy na kortach tenisowych
ZWYCIĘŻYLI W VI MIEJSKIM KONKURSIE JĘZYKOWYM