22 Paź Liderzy Partycypacji w ZSE

„Młodzieżowe Wulkany Partycypacji” to inicjatywa polegająca na przygotowaniu projektów i kampanii o charakterze społecznym. Do ścisłego finału wybrano piętnaście działań, wśród których znalazł się film w przygotowanie którego zaangażowali się uczniowie naszej szkoły – Alicja Steafankiewicz z kl. 1 r oraz Marek Rzepecki z klasy 2 g. Wraz z innymi osobami stworzyli kampanię społeczną dotyczącą cyberbezpieczeństwa.
W projekcie wzięły również udział: Joanna Skorupińska z kl. 4t oraz Bianka Frąckowiak z kl. 4a. Przygotowały one własną inicjatywę pt. „Rodzinne Środy w Kuźni Marzeń” – https://www.facebook.com/102353994781437/posts/187426736274162/.
Podczas uroczystej gali w Teatrze Miejskim w Lesznie Alicja i Marek oraz Joanna i Bianka otrzymali statuetki, certyfikaty i uzyskali prestiżowy tytuł Młodzieżowego Lidera Partycypacji.
Jest to ogromny sukces naszych uczniów. Serdecznie gratulujemy!
Link do nagrodzonego filmu znajduje się na stronie:
https://www.facebook.com/Cyberbezpieczna-Rydzyna-106517894473658/?ti=as

Magdalena Hoska

Na bliższe poznanie nigdy nie jest za późno...
XII edycja akcji „Zapal znicz pamięci” – 25 października 2020