04 Paź Łukasz Woźniak – były przewodniczący SU

Łukasz Woźniak, uczeń klasy 4b, dotychczasowy Przewodniczący Samorządu Szkolnego pełnił tę zaszczytną funkcję przez 2 lata. W tym czasie dał się poznać jako osoba zaangażowana w życie szkoły i dobry organizator. Chętnie brał udział w różnych akcjach charytatywnych, a swoim zaangażowaniem zarażał innych uczniów. Jest osobą, która łączy w sobie trudne do pogodzenia cechy, dużej ambicji i wyjątkowej skromności. Osoba taka jak Łukasz może być wzorem dla swoich młodszych kolegów, którzy dopiero rozpoczynają działalność w pracach Samorządu Szkolnego. Na zdjęciu były już Przewodniczący Samorządu Szkolnego Łukasz Woźniak wraz z nowymi opiekunami p. Moniką Raczkowską, p. Dominiką Grycz – Dutkowską oraz p. Anną Kapałą. Dziękujemy za tą wspólną fotkę.

Anna Kapała
Monika Raczkowska
Dominika Grycz-Dutkowska

Akcja „Wkuwamy dla Stacha”
Pierwsze spotkanie Samorządu Szkolnego