10 Mar Master Szef Ekonomika 2020

Dnia 9 marca 2020 r. w naszej szkole odbyła się trzecia edycja turnieju ,,Master Szef Ekonomika”. Do rywalizacji przystąpiło 11 zespołów złożonych z ucznia klasy gastronomicznej, członka rodziny i nauczyciela. Każda drużyna przygotowała danie zasadnicze i deser z wykorzystaniem lodów Schollera. Uczestnicy konkursu pracowali z dużym zaangażowaniem, a efekty ich pracy oceniało jury reprezentowane przez szefów kuchni restauracji z Leszna i okolic.
I miejsce, a jednocześnie tytuł ,,Master Szef Ekonomika 2020r” otrzymała drużyna:
Jonasz Wolniczk – uczeń klasy 2ja
Ewelina Wolniczak – mama
Ewa Antkowiak – nauczyciel
która przygotowała potrawy: kaczka w cytrusach i mini tartę z bananami i czekoladą
II miejsce
Maria Zakrzewska – uczennica klasy 4ja
Mariusz Zakrzewski – tata
Agnieszka Kochańska – nauczyciel
III miejsce
Adam Kustosz – uczeń klasy 3ja
Alina Kustosz – mama
Barbara Bortel – nauczyciel
Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w turnieju.

Nauczyciele technologii
 

Fot.: Loretta Wnukiewicz

Różnorodne oblicza kobiet
Drzwi Otwarte odwołane!