20 Paź Międzyszkolny Turniej Tenisa Ziemnego

Dnia 16 października br odbył się Międzyszkolny Turniej Tenisa Ziemnego o puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 2 w Lesznie. Zawody zostały rozegrane systemem pucharowym. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Oliwia Nowak z ZS nr 2, na II miejscu uplasowała się Sara Tarnowska z ZS nr 2, a III miejsce zajęła Angelika Antosik z I LO. Nasza uczennica Julia Kamińska z klasy 1tp zajęła 4 miejsce w turnieju.
W kategorii chłopców najlepszym okazał się Maksymilian Krzyżosiak-Michnikowski z I LO, II miejsce zajął Wiktor Jagodzik również z I LO, a trzecią pozycję zajął Miłosz Nowak z ZS nr 2. Naszą szkołę reprezentował Dawid Woźniak z klasy 3lb i zajął 5 miejsce w turnieju.

Romana Woźna

Foto. R. Woźna

 

Pielgrzymka maturzystów do Częstochowy
Młodzieżowe Mistrzostwa Leszna w strzelectwie sportowym