01 Gru Mikołajki w Krzywańcu

W tym roku wspólnie z młodzieżą z samorządu postanowiliśmy powtórzyć akcję „Zamiast kwiatka zakładka”. Uczniowie wykonali 100 zakładek, które zostały wręczone nauczycielom z okazji ich święta. Pieniądze uzyskane za zakładki postanowiliśmy przekazać na cel charytatywny. Członkowie samorządu zdecydowali, że tym razem dołączymy do 10 edycji akcji św. Mikołaj w Krzywańcu. W konwoju św. Mikołaja wzięły udział dwie nasze uczennice Agnieszka Tuszyńska i Natalia Kaźmierczak, obie z klasy III t. Mamy nadzieję, że nasze prezenty sprawiły radość, a Mikołajowa wizyta z pewnością zostanie w pamięci i małych i dużych. Dziękujemy wszystkim za Wasze zaangażowanie i udział w naszej akcji.

Opiekunki Samorządu Szkolnego
Aneta Artym Baryła
Hanna Wolna

Kartka dla Zosi
Konkurs 100 pytań o Niepodległą