21 Lut Morsowanie dla Zuzi – finał akcji

Brakuje już tak niewiele w skarbonce Zuzy… Tak niewiele, by mogła spokojnie wyruszyć do Barcelony na leczenie. Przyjaciele, koleżanki i koledzy ze szkoły i klasy Zuzy robią wszystko, by jak najszybciej zapełnić skarbonkę. W przepiękne, słoneczne niedzielne przedpołudnie spotkaliśmy się nad jeziorem w Osiecznej, by wspólnie zażyć trochę ruchu i słońca. Niektórzy morsowali, część osób przybiegła z Leszna, miłośnicy nordic walkingu przymaszerowali, wiele osób zrobiło sobie spacer i przybyło kibicować i wspomóc zbiórkę Zuzy. Wspólna rozgrzewka przed kąpielą przyniosła wiele radości, lodowata woda miała zbawienny wpływ 😉 na rozgrzane ciała, a na koniec wspólna zabawa – radosny taniec. Ogromne brawa dla pani Donaty, która właśnie dziś rozpoczęła przygodę z morsowaniem. Wielkie dziękuję dla nauczycieli i uczniów, którzy pojawili się nad jeziorem na zaproszenie uczniów klasy 4 lb. Bardzo dziękujemy również wszystkim innym morsom, tym zrzeszonym i niezrzeszonym za Waszą obecność i ogromne serce, bo choć często nie znamy się osobiście, to zawsze chętnie stawiacie się tam, gdzie możecie pomóc i zrobić coś dobrego. Jeszcze raz proste dziękuję w stronę wszystkich, którzy sprawili, że kwota w skarbonce poszła w górę.
Młodzież jest cudna, ludzie są piękni… nie wolno nam w to wątpić 🙂 

Nauczyciele i uczniowie Ekonomika

Fot. H. Kucharska

II edycja akcji „EKONOMIK CZYTA DZIECIOM”
Morsowanie dla Zuzi