14 Paź Otrzęsiny klas pierwszych

Uczniowie klas pierwszych już na dobre rozgościli się w murach naszej szkoły, czas był już więc najwyższy, by odbyły się tradycyjne otrzęsiny. W radosnej bajkowej atmosferze postarali się udowodnić nam, że zasługują na to, by wraz z nami pisać historię Ekonomika. Z przygotowanymi zadaniami radzili sobie świetnie. Rysowali, rozwiązywali test, z dumą prezentowali swoje przebrania, pili sok z cytryny, a nawet cudnie przeklinali. Wychowawcy też się oczywiście zaangażowali i przyczynili do sukcesu swoich podopiecznych. Komisja miała twardy orzech do zgryzienia, a różnice w ilości punktów były naprawdę niewielkie. Zmagania wygrały klasy 1a i 1b, i to uczniowie tych klas przywitają w przyszłym roku swoich młodszych kolegów.
Dziękujemy Wam za wspólną zabawę.

Uczniowie kl. II t wraz z wychowawczynią

Dzień Edukacji Narodowej
Uwaga uczniowie