04 Paź Pierwsze spotkanie Samorządu Szkolnego

W dniu 22 września 2020 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych miało miejsce pierwsze, w tym roku szkolnym, spotkanie Samorządu Szkolnego. Pomimo nieobecności kilku oddziałów, z powodu trwających praktyk zawodowych, wzięło w nim udział wielu przedstawicieli klas. Mieliśmy okazję spotkać się, żeby zastanowić się i porozmawiać o tym, jak wyobrażamy sobie funkcjonowanie i działalność naszej organizacji. Starsi członkowie SU dzielili się z młodszymi kolegami swoimi spostrzeżeniami oraz doświadczeniem. Udało nam się wyłonić Zarząd Samorządu Szkolnego. Było to bardzo interesujące i owocne spotkanie.
Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2020/2021
Przewodniczący: Kacper Bortel kl. 1la
Zastępca: Oliwia Glapiak kl. 1g
Skarbnik: Wiktoria Gołąbka kl. 2tp
Członkami Samorządu Szkolnego są wszyscy przewodniczący klas.
Opiekunowie: Monika Raczkowska, Dominika Grycz – Dutkowska, Anna Kapała

Podczas zebrania SU, Łukasz Woźniak, uczeń klasy 4b, dotychczasowy przewodniczący Samorządu Szkolnego w bardzo pięknych i wzruszających słowach podziękował za współpracę, wsparcie i opiekę dotychczasowym opiekunom Samorządu Szkolnego pani Anecie Artym Baryle oraz pani Hannie Wolnej. Była to dla nas wszystkich wyjątkowa chwila i niezła lekcja pokory.

Anna Kapała
Monika Raczkowska
Dominika Grycz-Dutkowska

Łukasz Woźniak - były przewodniczący SU
Zmarł Zygmunt Szyszka