14 Lut Poczta walentynkowa w ZSE

Kochać, jak to łatwo powiedzieć…” (P. Szczepanik).

11 i 12 lutego z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego została zorganizowana „Poczta Walentynkowa”.

Podczas przerw uczniowie mieli możliwość zakupienia kartki walentynkowej, zapisania jej najbardziej wyszukanymi wierszami o miłości i wrzucenia do specjalnej skrzynki. Wiele osób przyniosło swoje kartki, nierzadko już wypisane, które również trafiały do skrzynki. W piątek po godzinie 12 „Poczta Walentynkowa” została zamknięta i rozpoczęto segregowanie kartek. Następnie przedstawicie Samorządu Uczniowskiego zajęli się dostarczaniem poczty. W sumie do adresatów trafiło ponad 60 walentynkowych życzeń (najwięcej w klasie I h). Być może niejedno walentynkowe wyznanie stało się początkiem czegoś wyjątkowego…

Samorząd Uczniowski

z Opiekunkami

Walentynka dla Mateuszka
Konkurs " Mój pomysł na biznes"