24 Sty Polonez na rynku

23.01.2020 roku punktualnie o godzinie 12.00 maturzyści leszczyńskich szkół (Zespół Szkół Ekonomicznych, III LO oraz ZSRB) stanęli na Leszczyńskim Rynku, by czwarty raz z rzędu odtańczyć poloneza. Jak zwykle za polonezowy korowód odpowiedzialne były panie: Martyna Norek-Mania i Romana Woźna, które kolejny raz pokazały, że są w tej kwestii niezastąpione!!! Całość zorganizowała i poprowadziła Lilianna Zimniak. Nie byłoby jednak tego wydarzenia bez ogromnej pomocy Biblioteki Ratuszowej, która udostępniła nam sprzęt. Dziękujemy ślicznie 🙂 
Kochani maturzyści trzymamy za Was kciuki!!!

Lilianna Zimniak

Foto. L. Wnukiewicz

Film: Telewizja Leszno

Polonez na rynku

Około 200 uczniów odtańczyło poloneza na leszczyńskim rynku.

Opublikowany przez Telewizja Leszno Piątek, 24 stycznia 2020

UNICEF - pomoc dla dzieci w Nigrze
Spotkanie z dr Markiem Rezlerem