29 Wrz Poniedziałki wcale nie są nudne…

Kolejny tydzień w szkole dla klasy 4t zaczął się całkiem fajnie, okazało się bowiem, że poniedziałki wcale nie są takie straszne. Na naszych lekcjach gościliśmy panią Sylwię Miś – właścicielkę firmy AniMiś, która zajmuje się prowadzeniem animacji. Pani Sylwia opowiedziała nam trochę o pracy animatora, predyspozycjach do wykonywania tego zawodu oraz jego rosnącej. My jednak z niecierpliwością czekaliśmy na zajęcia praktyczne. Poznaliśmy kilka różnych zabaw, w których z chęcią wszyscy braliśmy udział. Hałas, śmiech, klaskanie i tupanie, radosne krzyki – takie odgłosy dobiegały przez dwie godziny z naszej klasy. Bawiliśmy się wspaniale, każdy z nas przypomniał sobie jak to jest być znowu dzieckiem. Na pamiątkę zostały nam balonowe pieski, które sami zrobiliśmy. Każdemu polecamy radosną terapię AniMisia 🙂 

wych. kl. 4t Aneta Artym Baryła

Fot. A. Artym Baryła

Wiktoria Krawczyk 3 wicemiss Wielkopolski!
Warsztaty prawnicze