16 Lut Potrzebna pomoc na odbudowę domu

Samorząd Uczniowski prosi o pomoc w zbieraniu funduszy na odbudowę spalonego domu dziadków naszej uczennicy Wiktorii Sadowskiej z kl. 2lb.

„14 lutego 2021 r. przed godziną 15:00 pożar pojawił się w domu jednorodzinnym we wsi Stara Przysieka Pierwsza, gmina Śmigiel, województwo wielkopolskie. Ogień pozbawił rodzinę dachu nad głową. Mieszkańcy chwilowo schronili się u rodziny. Wszyscy zdążyli uciec i nikt nie odniósł obrażeń. Niestety widok płonącego domu i stres z tym związany odbił się negatywnie na całej rodzinie. Prowadzimy zbiórkę pieniędzy, które będą potrzebne na odbudowę spalonego budynku. Najważniejszym celem jest zapewnienie bezpiecznego schronienia dla całej rodziny” ⇒ https://zrzutka.pl/77m4z5

 

Debata Samorządów Uczniowskich Szkół Średnich
EKO-LOGICZNIE V