03 Wrz Rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w Zespole Szkół Ekonomicznych i otwarcie sali 105 w dniu 3 września 2018 roku.

Z nowym rokiem szkolnym, baza szkoły powiększyła się o wyremontowaną pracownię dla techników logistyków, w której jest 16 stanowisk komputerowych. Sala została doposażona w tablicę interaktywną z projektorem.
Dzisiaj pracownia została oficjalnie otwarta w obecności prezydenta Łukasza Borowiaka i wiceprezydenta Piotra Jóźwiaka, przewodniczącego Rady Miejskiej Sławomira Szczota oraz Lucjana Rosiaka, naczelnika Wydziału Edukacji Urzędu Miasta.
Nowy rok szkolny rozpoczął się także podpisaniem umowy z firmą transportową Arra Group z Głogowa. Kontakty zostały zapoczątkowane w minionym roku szkolnym, w poniedziałek podpisano umowę.
Firma Arra Group przyjmie na praktyki uczniów ZSE oraz ufunduje stypendia dla 3 osób z najlepszymi wynikami.

 

Nabór uczniów na praktyki zagraniczne