SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2020/2021

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2020/2021:
Przewodniczący: Kacper Bortel kl. 1la
Zastępca: Oliwia Glapiak kl. 1g
Skarbnik: Wiktoria Gołąbka kl. 2tp
Członkami Samorządu Szkolnego są wszyscy przewodniczący klas.
Opiekunowie: Monika Raczkowska, Dominika Grycz – Dutkowska, Anna Kapała

NASZE DZIAŁANIA
SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2019/2020

Przewodniczący: Łukasz Woźniak kl. 3b

Wiceprzewodnicząca: Magdalena Nyczka kl. 2b

Członkami Samorządu Uczniowskiego są wszyscy przewodniczący klas.

Opiekunowie: Aneta Artym-Baryła, Hanna Wolna

SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2018/2019

Przewodniczący: Łukasz Woźniak kl. 2b

Wiceprzewodnicząca: Magdalena Nyczka kl. 1b

Członkami Samorządu Uczniowskiego są wszyscy przewodniczący klas.

Opiekunowie: Aneta Artym-Baryła, Hanna Wolna

NASZE AKCJE
SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2016/2017

Przewodniczący: Sebastian Wasielewski

Z-ca przewodniczącego: Marcel Borowiecki

Sekcja komunikacyjna: Daria Krzywicka, Weronika Żurczak, Weronika Górczak, Jessica Koszewska, Martyna Jurgielewicz, Julia Konieczna, Oliwia Fórmanowska, Zuzanna Nadolna, Klaudia Lis, Monika Olejnik, Zuzanna Matuszczak, Kamil Myszkowski, Oliwia Wojtków, Marika Szeibe

Sekcja artystyczna/organizacyjna: Wiktoria Walenciak, Ewelina Robaszewska, Kinga Poliwczak, Weronika Baksalary, Daniela Jesiak, Daria Krzywicka, Weronika Żurczak, Weronika Poczekaj, Magdalena Samol, Aleksandra Dąbkowska, Dawid Ratajczyk, Magdalena Tomczyk, Mariusz Peisert, Adam Pogorzelski

Sekcja dekoracyjna: Roksana Szymańska, Kamila Golec, Klaudia Kurzawska, Julia Szymańska, Oliwia Chudzińska, Aleksandra Mehr, Daria Kędzia, Jadwiga Sobecka, Dorota Lasik, Julia Zygner, Klaudia Adamczak, Oliwia Wojtków, Marika Szeibe, Dominika Konopka

Sekcja techniczna (nagłośnienie): Kornel Paterek, Michał Otto, Szymon Szkudlarczyk

Jeśli masz jakiekolwiek pomysły, chciałbyś z nami współpracować, wspomagać w przedsięwzięciach, przyjdź na kolejne zebranie SU po feriach. Każda inicjatywa i propozycja działań są mile widziane.

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego:

Agnieszka Hajndrych i Magdalena Hoska

SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2015/2016

Przewodniczący: Mikołaj Wrzesiński

Z-ca przewodniczącego: Sebastian Wasielewski

Sekcja komunikacyjna: Kinga Poliwczak, Karolina Hodura, Ewelina Robaszewska, Wiktoria Walenciak, Klaudia Motała, Żaneta Marach

Sekcja techniczna: Krystian Józefowski, Marcin Dudek

Sekcja artystyczna: Daniela Jesiak, Weronika Poczekaj, Żaneta Marach, Jadwiga Sobecka, Ewelina Robaszewska, Patrycja Skiba, Adam Pogorzelski, Mariusz Peisert

Sekcja dekoracyjna: Aneta Stachowska, Dominika Konopka, Martyna Bugzel, Natalia Kowalska, Aleksandra Pietraszko, Agata Szyszka, Wiktoria Motykiewicz, Eryka Szymanowska

Uczniowie współpracujący z SU: Wiktoria Nowak, Anna Picz, Weronika Włodarczyk

Jeśli masz jakiekolwiek pomysły, chciałbyś z nami współpracować, wspomagać w przedsięwzięciach, przyjdź na kolejne zebranie SU po feriach. Każda inicjatywa i propozycja działań są mile widziane.

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego:

Agnieszka Hajndrych i Magdalena Hoska

NASZE AKCJE