22 Wrz Śniadanie na trawie…

… w wydaniu klasy IVt 🙂 To już ostatni wspólny rok w tej szkole…. I zrobimy wszystko, by był niezapomniany. Czwartkowe przedpołudnie, pora drugiego śniadania, piękna pogoda i turyści w Parku im. Leszczyńskich Satyryków. Wykorzystaliśmy jeden z ostatnich słonecznych dni lata i wspólnie delektowaliśmy się zdrowym śniadaniem, które sami przygotowaliśmy – były owoce, sałatki, makarony, owsianka, a nawet przepyszne brownie z czerwonej fasoli. Zdrowo, aktywnie i pysznie. Spotkanie było także pretekstem, by porozmawiać o naszym stylu życia, nawykach i żywieniu, o spędzaniu czasu wolnego, a także by poplotkować o rzeczach ważnych i tych mniej ważnych. Warto wykorzystać każdą okazję, by pobyć razem.

wych. Aneta Artym Baryła

Fot. A. Artym Baryła

Eko-szkoła 2021
Udział naszych uczniów w akcji #sadziMY