20 Sty SUKCES AKCJI „KOMÓRKOMANIA – ZOSTAŃ DAWCĄ SZPIKU”

„Wielu małych ludzi, w wielu małych miejscowościach, robiąc wiele małych rzeczy potrafi odmienić oblicze świata”. 


Kochani, jestem pod wielkim wrażeniem tego, w jaki sposób odpowiedzieliście na akcję! W finale akcji, w Dzień Dawcy, który odbył się 17 stycznia w auli szkolnej zarejestrowało się aż 40 osób: 37 uczniów i 3 nauczycieli!!!
W imieniu fundacji DKMS i swoim bardzo, bardzo wszystkim DZIĘKUJĘ  🙂 
Dziękuję moim wspaniałym wolontariuszkom: Dominice, Aurelii, Marcie i Małgosi za piękne spotkanie informacyjne dla uczniów oraz rejestrowanie potencjalnych dawców. Dziękuję za Waszą bezinteresowną pomoc. Potwierdziłyście w zasadzie to co wiem już od dawna, że zawsze można na Was liczyć!
Dziękuję wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy zdecydowali się zarejestrować jako potencjalni dawcy. Ten gest zasługuje na wielkie uznanie. Pamiętam też o tych, którzy przyszli do auli i wyrazili chęć pomocy, ale z różnych powodów nie mogli się zarejestrować. Wam również bardzo dziękuję.
Dziękuję uczniom z klasy II La, którzy pomogli mi rozwiesić plakaty informacyjne w szkole i przygotowali kilka gazetek.
Dziękuję też nauczycielom za przychylność i umożliwienie uczniom skorzystania z akcji.
Społeczność Ekonomika jak zwykle nie zawiodła.
Kochani – jesteście WIELCY!!

pedagog szkolny Mariola Rochmankowska

Foto: H. Kucharska

Zawody strzeleckie młodzieży szkół średnich
Z pozdrowieniami dla uczniów klas I