15 Lis Sukcesy strzeleckie naszych uczniów

15 listopada 2019 roku na Strzelnicy Miejskiej przy III LO odbyły się zawody strzeleckie z okazji Narodowego Święta Niepodległości i 75-lecia LOK.  Rywalizowano indywidualnie i drużynowo w kategorii karabin pneumatyczny i sportowy. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny:
1. Izabela Bosa i Dariusz Tomelka z kl. 4ja, Kaja Szenk z kl. 2a, Klaudiusz Majewski z kl. 1ap.
2. Mikołaj Kołacz z kl. 1la, Weronika Chudzińska i Nicolas Cichoszewski z kl. 1t, Stanisław Sieracki z kl. 1tp.
Drużynowo nasza pierwsza reprezentacja zajęła 1 miejsce z dorobkiem 528 pkt. Druga drużyna zdobyła 479 pkt.
Indywidualnie najlepiej w kategorii karabin sportowy wypadła Kaja Szenk – 3 miejsce, w karabinie pneumatycznym Izabela Bosa – 2 miejsce, a Dariusz Tomelka 3 miejsce, natomiast w dwuboju (karabin pneumatyczny + sportowy) Kaja zajęła 2 miejsce!
Rywalizacja była bardzo wyrównana we wszystkich kategoriach.
Wszystkim bardzo dziękujemy i gratulujemy osiągniętych wyników.

Przemysław Grypczyński

Foto. P. Grypczyński

WIDOWISKO SŁOWNO-MUZYCZNE 100-LECIE POWROTU LESZNA DO MACIERZY
Cykl spotkań o leszczyńskich przedsiębiorstwach