19 Gru Świąteczny biwak klasy 4cg

Dnia 19.12.2019 roku klasa 4cg z wychowawczynią wyruszyła na świąteczny biwak do Lubinia. W tym samym miejscu 4 lata temu rozpoczęliśmy naszą wspólną przygodę jako pierwszaki ZSE… Zanim zasiedliśmy do wieczerzy wigilijnej spacerowaliśmy w pięknym słońcu po skansenie filmowym ,,Soplicowo”. A wieczorem zasiedliśmy do klasowego stołu wigilijnego, żeby złożyć sobie życzenia, podziękować sobie za fantastyczny dany nam czas w Ekonomiku; przytulić się i spojrzeć sobie w oczy z nadzieją na dobry przyszły rok 2020, tak ważny w naszej klasowej rodzinie… rok ważnego egzaminu maturalnego. Pozdrawiamy cały Ekonomik i życzymy Wam kochani Świąt Bożego Narodzenia przepełnionych czułością!

Marzena Szpurek Robaczyńska

Foto. M. Szpurek Robaczyńska

Świąteczny koncert
Uroczystość wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów