17 Lis Szczypiorniści na rejonie

15.XI.2018 r. w Wolsztynie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej na etapie rejonowym, do którego nasi sportowcy awansowali zdobywając 1 miejsce w Lesznie.W zawodach wzięły udział 2 drużyny z Wolsztyna, drużyna z Kościana i nasza reprezentacja. Zmagania naszych piłkarzy ręcznych nie zakończyły się sukcesem, ponieważ rywale okazali się silniejsi, choć należy zaznaczyć że o wyniku zadecydowały pojedyncze punkty. Żaden z zespołów nie uzyskał znaczącej przewagi nad naszą drużyną.
Naszą szkołę reprezentowali:
Szymon Nowak kl. 4t
Jędrzej Królikowski kl. 4t
Adrian Feld kl. 4g
Wojciech Alejski kl. 4t
Paweł Radoła kl. 2t
Mikołaj Bąkowski kl. 2la
Dawid Łuczak kl. 1lb
Jakub Bednarczyk kl. 1lb
Kacper Matysiak kl. 2la
Aleksander Styszko kl. 2t
Nikodem Stachurski kl. 2la
Adam Kustosz kl. 2ja
Przez cały czas pamiętaliśmy i graliśmy dla szkolnego kolegi, również piłkarza ręcznego, Dawida Łuczaka, który zmaga się z poważną chorobą. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Łukasz Chmielewski

Lekcja historii w terenie
Uwaga konkurs