16 Lis SZKOLNY KONKURS GASTRONOMICZNY

Dnia 30 października 2018 r. w naszej szkole odbył się konkurs gastronomiczny pt. „Smaki Jesieni”. W konkursie uczestniczyło 10 drużyn dwuosobowych. Motywem przewodnim konkursu były warzywa i owoce jesieni. Uczniowie mieli do wykonania danie główne i deser. Potrawy były ocenianie przez absolwentów naszej szkoły, którzy są obecnie pracownikami najlepszych restauracji w Lesznie. Byli oni jednocześnie sponsorami cennych nagród. W jury zasiadali:
Łukasz Brzóska i Łukasz Stachowiak z „Hotelu Grand” oraz Marcin Banach i Wojciech Schmidt z restauracji „Antonińska”.

I miejsce zajęli: Jakub Klimpel i Adam Kustosz z klasy 2ja
II miejsce: Konrad Szmit i Cezary Śmigielski z klasy 3ja
III miejsce: Margareta Konieczna i Mikołaj Starosta z klasy 3ja

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!
Organizatorzy

 

Uwaga konkurs
XV zbiórka krwi - podsumowanie