27 Lis Tenisistki wygrały zawody rejonowe w Kościanie!

23 listopada 2018 roku uczennice klasy 3a Paula i Inga Skrzypczak reprezentowały naszą szkołę w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym na szczeblu rejonowym. Zawody przeprowadzone zostały zgodnie z ogólnym regulaminem WIMS 2018/2019 i przepisami PZTStoł. Odbywały się one do dwóch wygranych setów.
W kategorii dziewcząt wzięło udział 8 zespołów, które walczyły w dwóch grupach. Nasza reprezentacja wyszła z grupy i zakwalifikowała się do finału, w którym wywalczyła pierwsze miejsce przed ZSP z Nietążkowa i I LO z Leszna. Dziewczęta awansowały dalej i będą reprezentowały naszą szkołę w zawodach województwa wielkopolskiego.

Martyna Norek-Mania

Potrawy kuchni tajskiej w ekonomiku
Zjednoczone siły ekonomika przystępują do działania