21 Wrz Udział naszych uczniów w akcji #sadziMY

W piątek, 18 września, klasa 4B pod opieką pani Anny Machowskiej i Michała Drozdowskiego wzięła udział w dwóch akcjach prowadzonych na terenie Karczmy Borowej. W ramach akcji #sadziMY, zainicjowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzeja Dudę, i Pierwszą Damę, Agatę Kornhauser-Dudę, uczniowie dołączyli do inicjatywy, w ramach której można było na parkingu przy leśniczówce Nowy Świat odebrać nieodpłatnie sadzonkę dębu szypułkowego do posadzenia na własnym gruncie. Uczniowie wzięli również udział w festynie Aktywne Obywatelskie Leszno, pod nazwą „Pomyśl o przyszłości i posadź swoje drzewo”, w ramach którego pod okiem leśników nauczyli się zasad dobrego sadzenia drzew i samodzielnie posadzili drzewka jarzębu brekinii.

Michał Drozdowski

Zdj. M. Drozdwoski

Śniadanie na trawie...
Konkurs fotograficzny - Wakacje z rodziną, to jest to!