unicef

Koordynator: Lilianna Zimniak, Agnieszka Kochańska

Od września tego roku należymy do klubu szkół UNICEF. Mamy nadzieję, że wśród Was znajdą się osoby chętne, które będą chciały z nami współpracować i zarażać innych dobrocią swojego serca. Wszystkich chętnych do współpracy zapraszamy na spotkanie 15.09.2016r. na dużej przerwie w czytelni szkolnej.

Rodzice wspierają nas w akcji Unicefu – 30.11.2017 

Kochani, jeśli przechodzicie korytarzem na parterze, to z całą pewnością natrafiliście na gablotę UNICEF-u.  Od miesiąca informujemy, że przyłączyliśmy się do IV już edycji akcji „Wszystkie kolory świata” i szyjemy lalki, by pomóc dzieciom z Afryki.
Dzisiaj „urodziła” nam się pierwsza lalka!!! Oto i ona: jej mamą jest Wiktoria z klasy 3h i nadała jej imię Rowena. Rowena pochodzi z Grenlandii, lubi czytać książki i uczyć się języków obcych.
O każdej następnej lalce będziemy Was informować. Na zakończenie zrobimy wystawę fotograficzną, a Wy wybierzecie tę, która najbardziej przypadła Wam do gustu. Finałem będzie sprzedaż lalek na koncercie charytatywnym, a uzyskane z tej akcji pieniądze pomogą dzieciom w Afryce.
Jeśli chcecie przyłączyć się do naszej kolorowej zabawy, zgłoście się po mustra i zaskoczcie swoimi pomysłami
Zapraszamy!