28 Lis WSKOCZ DO ŻABKI na praktykę

Firma Żabka Polska Sp. z o.o. w Poznaniu stworzyła program „Wskocz do Żabki na praktykę”. Z tej możliwości skorzystali uczniowie kl. 3g, technik handlowiec, w październiku 2019 r. Podczas praktyki zawodowej młodzież zdobyła wiedzę na temat handlu, prowadzenia sklepu, usług, które oferuje Żabka oraz zasad obsługi stanowiska Żabka Cafe. Praktykanci stanowili też nieocenioną pomoc w codziennej pracy sprzedawców.
Nasi uczniowie byli pierwszymi praktykantami w ramach tego programu. Aby udokumentować ten fakt Magazyn firmowy Żabki Razem zamieścił zdjęcia praktykantów z pobytu na praktykach oraz ich wypowiedzi i wypowiedzi opiekunów.

Alicja Kurt
Kierownik Szkolenia Praktycznego

Foto. A. Kurt

DRZWI OTWARTE - KULTURA BEZPIECZEŃSTWA
Europejski Tydzień Testowania i Światowy Dzień AIDS