14 Gru Wspieramy działania Leszczyńskiego Banku Żywności

Współpraca ze Stowarzyszeniem Leszczyński Bank Żywności jak co roku przebiegała sprawnie i intensywnie. W październiku zbieraliśmy produkty chemiczne dla seniorów oraz osób bezdomnych.  Przekazaliśmy kilka kartonów płynów, szamponów, szczoteczek, mydeł i innych produktów, które przed świętami trafiły do potrzebujących osób. Do akcji włączyło się kilkanaście klas.
W listopadzie i grudniu nasi uczniowie jako wolontariusze brali udział w zbiórkach żywności w leszczyńskich sklepach. W soboty i niedziele zbierali produkty spożywcze, które zostaną dostarczone do potrzebujących rodzin jeszcze przed świętami.
Serdecznie dziękuję wszystkim o wielkich sercach, którzy nie szczędzą swojej uwagi, czasu oraz pieniędzy dla innych, których los potraktował gorzej.
Nasi wolontariusze:
Sara Bukowiecka, Edyta Zając, Julia Konkol, Wiktoria Jakielczyk, Alicja Kot, Urszula Koroś, Kinga Andrzejewska, Julia Szwed, Tomasz Bakowski, Małgorzata Ratajczak, Jakub Płonka, Nadia Matuszewska, Zuzanna Ludwiczak, Monika Rosik, Julia Szymańska, Wiktoria Szara, Roksana Borysowska, Matylda Malepszy, Oliwia Szuster, Magda Śmieszała, Joanna Józefowska Karolina Janiszewska, Patrycja Michałowicz, Emilia Kotara, Julia Wieland, Kinga Pawłowska, Natalia Skorczyk, Klaudia Krawczyk, Ewelina Cieślik, Aleksandra Prałat, Barbara Kozłowska, Kaźmierczak Nikola, Zuzanna Bossy, Katarzyna Nowak, Roksana Ratajczak, Patrycja Gruszka, Joanna Klima, Marta Kusik, Daniela, Szilc, Klaudia Kaźmierska, Natalia Rezner.

Agnieszka Płóciniczak

Foto. A. Płóciniczak

Praktyki zawodowe w Portugalii - nabór
Szlachetny Ekonomik