20 Sty Z pozdrowieniami dla uczniów klas I

Na przełomie października i listopada miałam okazję spotkać się z uczniami klas I w ramach lekcji integracyjnych. Poznałam miłych młodych ludzi. Zaskoczyło mnie ich pozytywne nastawienie do naszej szkoły, entuzjazm i optymizm. Myślę, że nasza szkoła wzbogaciła się o nowe, niepowtarzalne i ciekawe osobowości.Mam nadzieję, że pozostaniecie wierni swoim wyborom, uda Wam się z powodzeniem przebrnąć przez wszystkie trudy szkolne i zdobyć wiele pozytywnych doświadczeń.
W czwartek 16 stycznia odbyły się w naszej szkole spotkania prewencyjne dla uczniów klas I. Spotkania poprowadziły Panie: Kinga Sobiak – policjantka z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie i Anna Ślusarek – pracownik Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Dziale Oświaty Zdrowotnej w Lesznie.
Celem spotkania było przekazanie młodzieży informacji na temat zagrożeń i ich skutków, ze szczególnym zwróceniem uwagi na problem dopalaczy.

pedagog Mariola Rochmankowska

Foto: H. Kucharska

SUKCES AKCJI „KOMÓRKOMANIA - ZOSTAŃ DAWCĄ SZPIKU”
Świętowaliśmy 17 stycznia 2020