19 Paź Zabawy Paluszkowe w ramach akcji Ekonomik Czyta Dzieciom

Tradycją naszej szkoły jest akcja „Ekonomik Czyta Dzieciom”. Od ośmiu lat spotykamy się
z przedszkolakami i wspólnie czytamy, opowiadamy i bawimy się.
W tym roku akcję zorganizowaliśmy pod hasłem ZABAWY PALUSZKOWE, podczas których nasze uczennice pracowały nad małą motoryką oraz sensoryką zaproszonych milusińskich (dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 20 w Lesznie oraz z Przedszkola Sióstr Elżbietanek).
Wierszyki na powitanie oraz o tematyce przyrodniczej wprowadziły rączki dzieci w świat ruchu, natomiast warsztaty sensoryczne (zabawy z cieczą nienewtonowską, piaskiem kinetycznym, koralikami oraz wodą) pozwoliły doświadczyć nowych ciekawych doznań dotykowych.

BARDZO DZIĘKUJEMY za zaangażowanie i fantastyczne prowadzenie zabawy
następującym osobom:
– klasa I b: Zuzanna Mrozińska, Kinga Andrzejewska,
– klsa I c: Zuzanna Bela,
– klasa II c: Sandra Szklarska,
– klasa II g: Agata Konieczna, Wiktoria Nowak,
– klasa III t: Joanna Surma,
– klasa III lb: Weronika Górczak,
– klasa IV b: Amanda Kasperska, Martyna Dobrowolska, Dominika Szpurek.

Organizatorki:
Alicja Bortel
Agnieszka Kozłowska

Fot. A. Kozłowska

Polska żyje w nas
Podium w finale rejonowym Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej