23 Sty Zawody strzeleckie młodzieży szkół średnich

23 stycznia 2020 roku na Strzelnicy Miejskiej przy III LO odbyły się zawody strzeleckie z okazji 100 Rocznicy Powrotu Leszna do Macierzy.

Rywalizowano indywidualnie i drużynowo w kategorii karabin pneumatyczny i sportowy. Naszą szkołę reprezentowali: Izabela Bosa i Dariusz Tomelka z kl. 4ja, Kaja Szenk z kl. 2a, Klaudiusz Majewski z kl. 1ap, którzy zajęli 1 miejsce w kategorii drużynowej z dorobkiem 513 pkt. oraz Weronika Chudzińska i Nicolas Cichoszewski z klasy 1t.
Indywidualnie najlepiej w karabinie pneumatycznym wypadł Dariusz Tomelka – 1 miejsce i Klaudiusz Majewski – 3 miejsce, natomiast w dwuboju (karabin pneumatyczny + sportowy) Darek zajął 3 miejsce. Rywalizacja była bardzo wyrównana we wszystkich kategoriach. Wszystkim bardzo dziękuję i gratuluję osiągniętych wyników.

Przemysław Grypczyński

Foto. P. Grypczyński

Spotkanie z dr Markiem Rezlerem
SUKCES AKCJI „KOMÓRKOMANIA - ZOSTAŃ DAWCĄ SZPIKU”