27 Lis Zjednoczone siły ekonomika przystępują do działania

W ramach Konkursu Mikrodotacji na Młodzieżowe Inicjatywy Wielkopolskiej Wiary nasza szkoła wygrała 3 na 10 projektów w Lesznie.  Trzy grupy uczniów wraz z opiekunami przystępują już do pracy. Grupa „Podaj dalej” realizuje projekt „Okienko na miejscu”, „Kulturożercy” przystępują do projektu „Kultura i sztuka. Poznajmy się bliżej”, a „Eksperci od śniadań” realizują projekt „Dzień dobry! Na zdrowie!”. Każdy z projektów został pozytywnie oceniony przez komisję konkursową, która doceniła pomysłowość i zaangażowanie młodzieży w życie społeczności szkolnej. Dzięki projektom chcemy zaaranżować kawiarenkę, propagować zdrowe śniadania oraz poszerzać swoje zainteresowania kulturalne. Z zapałem przystępujemy do działania.
Tegoroczna edycja konkursu obejmuje projekty realizowane w okresie od 12 listopada do 17 grudnia 2018 r.

 

 

Agnieszka Płóciniczak

Tenisistki wygrały zawody rejonowe w Kościanie!
Spełnione marzenia o własnej, autorskiej książce