19 Lut Złote medale dla naszych siatkarzy!

Jeszcze przed feriami siatkarze ZSE rozpoczęli swoje rozgrywki w ramach licealiady LIMS, których stawką był awans do finału. Nasza drużyna rozpoczęła od porażki 0 : 2 z III LO. By awansować do dalszych rozgrywek potrzebne były zwycięstwa w kolejnych meczach. Tak też się stało. Zwycięstwa  2 : 0 z ZSRiB i 2 : 0 zespołem ZST pozwoliły Ekonomikowi na awans z drugiego miejsca do turnieju finałowego.
Rozgrywki finałowe odbyły się 11 .02.2020 roku w sali ZST. Mecze zostały rozegrane na zasadzie: 1 miejsce z grupy A rywalizuje z 2 miejscem z grupy B. Nasi siatkarze rozpoczęli od meczu z I LO. Wynik 2 : 0 dla Ekonomika nie oddaje zaciętości meczu, w których sety kończyły się na przewagi. W meczu o I miejsce nasza reprezentacja zmierzyła się z faworytem rozgrywek, z rywalem z rozgrywek grupowych, z III LO. Znowu 2 : 0, ale tym razem dla ZSE i po roku przerwy Ekonomik zostaje najlepszą drużyną siatkarską w Lesznie.