12 Lis Znicz dla niepodległej

100-lecie odzyskania niepodległości świętujemy już od kilku dni, uczestnicząc w koncertach, apelach, przedstawieniach, rajdach czy biegach rocznicowych.Z inicjatywy klasy, po godzinie wychowawczej „Czy jestem Patriotą? Jak będę świętować Dzień Niepodległości?” uczennice, 11 listopada 2018 roku, w ramach klasowej akcji „Znicz dla Niepodległej” odwiedzały w miejscach swojego zamieszkania lub najbliższej okolicy miejsca, upamiętniające 100 rocznicę odzyskania niepodległości. Znicze zapłonęły również przy pomnikach upamiętniających ofiary kolejnych walk o wolną Polskę.
Każdy inicjatywa jest cenna. Naszym obowiązkiem jest zadbanie o to, aby pamięć o walczących za wolny kraj, a później w obronie NIEPODLEGŁOŚCI pozostała na zawsze.
Znicze zostały zapalone w Lubiniu, Górze, Zielonej Wsi, Śmiglu, Książęcym Lesie, Lesznie oraz w Rydzynie.

Uczennice klasy 3H

Dzień tolerancji
Świętujemy 100–lecie niepodległości - uroczyste spotkanie w PWSZ